REKLAMY JEN SEM!!

→Grafická soutěž←

Dominika Stará

3. srpna 2010 v 0:08 | Eluliii

Dominika Stará v další reality show!

Mladičká finalistka soutěže SuperStar se tento víkend objevila na pražském castingu soutěže Talentmania. A tak jsme zjišťovali, co slovenskou hvězdičku vedlo k účasti v další soutěži.
Dominika Stará se cítí být hlavně zpěvačkou.Dominiku Starou zná většina lidí díky soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde se probojovala do finále. Díky tomu, že se televizní stanicí Markíza nechala přemluvit k účasti v soutěži o nejvhodnější moderátorku další show Talentmania, se nyní objevila i v Praze po boku Leoše Mareše.

"Videoklip mi dala možnost natočit Markíza a následně diváci hlasovali jako u všech ostatních soutěžících," uvedla Dominika na pravou míru spekulace o možné protekci. "Šla jsem do toho spíš ze srandy a hlasování jsem nesledovala. Říkala jsem si, že by to mohla být další zkušenost, ale nic jsem nečekla," řekla Stará, pro kterou hlavní náplní těchto prázdnin bylo především natáčení nového singlu. Úspěch, který ale její klip zaznamenal, nečekala. "Vůbec jsem si nemyslela, že by mohlo k dalšímu moderování dojít," přiznala skromně zpěvačka.

Jestli ale bude Dominika tou pravou moderátorkou je ve hvězdách. Konečný verdikt o tom, koho budou diváci vídat po boku Leoše v soutěži Talentmania, totiž vyřknou tvůrci pořadu - a to nejdříve na konci prázdnin. Prozatím štáb "testuje" ty soutěžící, kteří dostali nejvíce hlasů. (pet)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Team™ (AFFS) Team™ (AFFS) | Web | 3. srpna 2010 v 0:12 | Reagovat

fandila jsem jí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama