REKLAMY JEN SEM!!

→Grafická soutěž←

Ewa

2. srpna 2010 v 23:57 | Eluliii |  Ewa Farna
Na festivalu Benátská noc nebyla nouze o Ewiny provokativní pózy!

Festival Benátská noc letos přinesl mnohá překvapení - a mimo jiné i definitivní důkaz toho, že se z Ewy Farne (16) stal pořádný kus ženské. Zapomeňte na idolku puberťáků, Ewa se za dobu své kariéry mnohému přiučila a dnes je z ní téměř Mick Jagger v sukních!


Ewa totiž před dvěma lety odjela koncertní šňůru se zpěvačkou Lucií Bílou (44) a podle mnohých tím dostala vysokou školu showbyznysu. To se na Farne nakonec opravdu odrazilo, protože ta tam je dívenka v nepříliš slušivém účesu, která na nás vyjukla z rádií a z obrazovek českých televizí někdy na podzim roku 2006.

O čtyři roky později je Ewa sebevědomou mladou dámou, která již moc dobře ví, že by bylo velmi k smíchu ze sebe v médiích dělat nepolíbenou pannu a se svým přítelem - hudebníkem Marcusem Tranem - brázdí veškeré festivaly, na které jsou pozváni.

Je tedy evidentní, že i proto si mladá zpěvačka dává záležet na svých outfitech, které již přestávají být komicky pubertální - naopak stále více svědčí o stoupající kariéře dráždivé rockerky! (mull)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama