REKLAMY JEN SEM!!

→Grafická soutěž←

Selena članek

2. srpna 2010 v 22:42 | Eluliii |  Selena Maria Gomez

Seleně Gomez bylo nedávno 18 let. Dospívající kráska se již objevila ve třech televizních filmech, vydala debutované album, které bylo oceněno zlatou deskou, a produkuje vlastní módní kolekci v obchodech KMarkt. Teď, se hvězda "Wizards of Waverly Place", obejví i na plátnech v kinech jako Beezus Quimby ve filmu natočeném podle knížky od autorky Beverly Cleary, ve filmu "Ramona and Beezus"!


NYDN: Ve vašem novém filmu, budete hrát starší sestru, Beezus. Jste si v něčem podobné??
Selena: Myslím, že kažná dospívající dívka pochopí, čim si Beezus prochází. Ona je velmi odpovědná, a já to obdivuji. Když jsem byla mladší, vždycky jsem chtěla potěšit rodiče. Chtěla jsem se domů vrátit s úžasným obrázkem, nebo tak něco a zeptat se: "Jsi na mě hrdá mami??" Rodina ve filmu je velmi podobná té mojí. Děti chtějí udělat dojem na rodiče a rodiče jim řeknou, že se jim moc líbí, co jejeich děti vytvořily, i když je to nejošklivější věc, jakou kdy viděli.

NYDN: Jak jste se snažila udělat dojem na rodiče vy??
Selena: Kdykoliv jsem v televizi sledovala něaký koncert, vždycky jsem řekla, že tam chci stát, a chci, aby mi ti lidé tleskali. Pak jsem psala písničky a hrála mým rodičům. Ty texty byli hrozné, všechny se týkali nebe, srdce a lásky. Ale pokaždé, když jsem dohrála a dozpívala, moje odina vstala a tleskala.

NYDN: Je vám 18, ale ve filmu jste hrála 15-tiletou holku. Bylo to těžké?
Selena: Musela jsem tomu přizpůsobit můj vzhled. Nosila jsem sportovní podprsenky, ty zmenšují. Také jsem se musela cítit špatně, tím kým jsem, což bylo opravdu těžké. Byly chvíle, kdy mi režisér připomínal, abych všechno dělala více těžce. A líbací scéna byla obzvlášť nepříjemná. Chci říct, nepamatujete si, co se stalo, když ti bylo 15 a byla si po rozchodu. Je to ponižující, nepříjemné a hrozné.

NYDN: Navštivujete často New York??
Selena: Ano, hodně. Miluju New York. Neni tam teplo, samosřejmě, ale já jsem z Texasu, takže jsem na to zvyklá. Jdu do Patsy's Restaurant a dám si tam pizzu. A také mam ráda Franka Sinatru. A pak také chodím do Serendipity Cafe na horkou čokoládu.

NYDN: Jaká je vaše rada pro mladé NewYorčanky, kteří se chtějí stát filmovými hvězdami??
Selena: Musíte do toho jít s vášní. Všechny negativity vás schazují, ale vy to musíte milovat natolik, že se nevzdáte. Miluju mojí hudbu, mojí show, moje fanoušky a mojí kolekci. Mojí vášní je tohle všechno a stojí to i za tu negativitu.

NYDN: Vaše nová módní kolekce, která se objevila v červenci. Jaké styly se v ní objevý??
Selena: Miluju volné šaty, které jsou opravdu pohodlné. Také se mi líbí legíny, které vypadají jako džíny, ale ve skutečnosti to jsou pončucháče. Chtěla jsem, aby to bylo oblečení, které může nosit každý, a nikdy nevyšel ze svého stylu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama